Časté dotazy

1.Jak dlouho vydží permanentní make-up?

Permanentní make-up vydží 2 roky až 5.let.Permanentní make-up postupně světlá,tím jak se vaše pokožka regeneruje.Doporučuje se ochrana před UVzářením.Při částečném vymizení je možné permanentní make-up na jedno sezení obnovit.

2.Je aplikace permanentního make-upu bolestivá?

Zákrok se provádí v lokální anestezii za použítí vysoce kvalitních anestetik ve formě gelu nebo krému.

3.Dochází v místě aplikace permanentního make-upu ke krvácení?

Krvácivost je minimální.Je však vhodné 2.dny před výkonem neužívat léky (Aspirin./ a omezit konzumaci alkoholu ,kávy a cigaret-zvyšují krvácivost.

4.Jak ošetřovat permanentní make-up první dny?

Po zákroku dochází k lehkému zarudnutí,které se ztratí během prvního dne.V místě aplikace se objeví drobné stroupky,které se nesmí v žádném případě olupovat.Klientka dostane speciální krém,kterým si bude stroupky potírat 3až7dní.Tyto se pak samy odloupnou.Prvních 24hodin po aplikaci je lépe nenamáčet a v dalších 7.dnech se vyhýbat zbytečnému namáčení ošetřované části

5.Je možné se přes permanentní make-up líčit a používat i jiné odstíny?

Účelem permanentního make-upu je co nejpřirozenější pěkný vzhled, je možné používat jakákoliv líčidla i odstíny.

6. Mám citlivou plet,mohu si dovolit permanentní make-up?

Všechny přípravky jsou hypoalergení,vyrobeny z přírodních materiálů. Pigmentační přístroj, pigmenty a jehly mají atesty a jsou schváleny hlavním hygienikem. Na všechna anestetika se provádí alergologický test v průběhu konzultace.

7.Existuje věková hranice,kdy už není permanentní make-up vhodný?

Na věku nezáleží. Permanentní make-up je určen všem ženám jakékoliv věkové kategorie, záleží pouze na tom jak chtějí vypadat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>